Akkorát hazudott Szalai Vivien, a TV2 hírigazgatója a Mandinernek a Tények Orbán Viktort támogató videója kapcsán, hogy kész csoda, hogy nem szakadt le a mennyezet – ezzel címmel számol be a Média1 arról az interjúról, amit Szalay adott a lapnak.
Hogy Szalai Vivien, a TV2 hírigazgatója finoman szólva is nem az igazat mondta a Mandinernek, amikor arról beszélt, hogy a Tények senkinek nem mondta meg, kire szavazzon, azt egy videóval és egy erről készült fotóval könnyen meg tudjuk mutatni – írja a Media1, és közli is a tv2-n április 3-án közzétett képet:

Lényegében ennél többet talán nem is érdemes szólni Szalai Vivienről, aki mégis kíváncsi a hírigazgató további, többnyire stábját fényező nyilatkozatára, az itt az összefoglalót, itt pedig a teljes interjút elolvashatja.