A hetilap szerkesztőbizottsága, azaz Schmidt Mária, Lánczi Tamás és Berecz Kristóf közleményt adott ki, ami szerint lemondanak és átadják az irányítást a hetilap új tulajdonosának, a Liszkay Gábor irányításával megalakult fideszes médiaholdingnak – írta meg az Index.
Polyák Gábor a tervezett új médiatörvényről és arról, hogy lassan a világ első, nyomtatott napilap nélküli országa leszünk
Polyák Gábor jogász és médiakutató, az ELTE Média és Kommunikáció Tanszékének docense, a Mérték Médiaelemző Műhely vezetője adott hosszú interjút...
TovábbDetails






