Újjáalakuló ülését tartja 2017. december 19-én, kedden 16 órától a Sajtóház Rát Mátyás termében a MÚOSZ Belpolitikai Szakosztálya. Az újjáalakuló ülést Vince Mátyás vezeti.
Ezt az alkalmat szeretnénk megragadni arra, hogy esetleg érdeklődő kollégák számára lehetővé tegyük a bekapcsolódást jövőbeli munkáinkba. Mindenkit, aki csatlakozni szeretne, tisztelettel várunk a jelzett helyen és időben. Aki pedig nem tud most jönni, kérjük, hogy jelezze csatlakozási szándékát Fülep Gabriellának a [email protected] címen – tájékoztatott Enyedi Nagy Mihály, a szakosztály korábbi alapító elnöke.
A Belpolitikai Szakosztály működését a Mérők Klubja újjászervezésével tervezik beindítani. A szakosztály régebbi rendezvényeiről ide kattintva lehet tájékozódni.
Propagandára és fizetésekre is súlyos összegeket költöttek a Megafonnál és a Mandinernél
Néhány éve még stabilnak tűnt a Mediaworks hajója, a cég pedig azóta is évi 50-60 milliárd forintból működött. Az elmúlt...
TovábbDetails






