Augusztus elsejétől megváltozik a Magyar Nemzet és számos vármegyei napilap megjelenési rendje, így ezentúl nem napi, hanem rendszerességgel fognak megjelenni.
Az előfizetők postaládájába ezentúl szombatonként megérkező újságok a következők:
- Magyar Nemzet,
- Békés Megyei Hírlap,
- Délmagyarország,
- Észak-Magyarország,
- Fejér Megyei Hírlap,
- Hajdú-bihari Napló,
- Kelet-Magyarország,
- Napló,
- Petőfi Népe,
- Somogy Megyei Hírlap,
- Tolnai Népújság,
- Új Dunántúli Napló,
- Új Néplap.
A változás eredményeként hosszabb írások kapnak majd helyet az oldalakon, a print termékek weboldalain pedig a gyorsan közölhető, fontos híreken fognak feltűnni – írja a Media1.






