Szeretettel meghívjuk a Nyílt lapokkal – beszélgetések a médiáról címmel induló új beszélgetéssorozatunk első alkalmára, ami A túlélés a tét, avagy milyen jövő vár a (köz)médiára? címet viseli.
Az eseményre a MÚOSZ Sajtóházának (VI. Vörösmarty utca 47/A.) Rát-Táncsics-termében június 9-én, 17 órai kezdettel kerül sor.
A program:
- 17:00 – Kocsi Ilona, a MÚOSZ elnökének köszöntője, bevezető
- 17:05-18.30 – Óda az olvasóhoz, avagy a túlélés a tét, és nemcsak a nyomtatott médiában (Résztvevők: Bodoky Tamás, az Átlátszó.hu főszerkesztője; Gergely Márton, a HVG főszerkesztője; György Zsombor, a Magyar Hang főszerkesztője, a MÚOSZ alelnöke; Németh Péter, a Népszava főszerkesztője; Porcsin Zsolt, a Debreciner főszerkesztője; Roznár Gyöngyi, a Nyugat.hu főszerkesztője; Uj Péter, a 444.hu főszerkesztője; Moderátor: Ónody-Molnár Dóra, a Jelen újságírója
- 18:30-18:35 – Szünet
- 18:35-20:00 – A közmédia jövője, a jövő közmédiája (Résztvevők: dr. Cseh Gabriella médiajogász, AI-szakjogász; Kert Attila, a Euronews magyar irodájának vezetője; Sükösd Miklós egyetemi docens, a Koppenhágai Egyetem Kommunikációs Tanszékének oktatója; Veiszer Alinda televíziós szerkesztő-műsorvezető, újságíró)
A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, amit a legkönnyebben ezen az űrlapon keresztül végezhetnek el.






