A Debreciner a következő segélykiáltást tette közzé a Facebookon. Ha tudtok, segítsetek!
Egy hónapunk maradt arra, hogy megteremtsük újságunk további működésének pénzügyi hátterét. 1500 előfizető megmentheti a Debrecinert. Ha nem sikerül újabb előfizetőket, támogatókat megnyernünk, akkor szerkesztőségünk kénytelen befejezni a munkáját.

Részletek itt: https://debreciner.hu/cikk/veszelyben-a-debreciner
Előfizetés-támogatás itt: https://debreciner.hu/elofizetes-tamogatasok
Köszönjük!






