Szeptember 2-án, 14 órakor tartja az elnökség a nyári szünet utáni első ülését. Napirenden szerepel a Szolidarítás Alapítvány elnöki posztjára jelölt bemutatkozása, a MÚOSZ új kommunikációs munkatársának megismerése, tájékoztató arról a tervezett felmérésről, mely a MÚOSZ jelenét, jövőjét méri fel. Szó lesz a MÚOSZ jogsegély szolgálatáról, az elnöki tiszteletdíjról, a Magyar Sajtódíj új kuratóriumának felállításáról, valamint arról, hogy újra megkérdezik a küldötteket arról, hogy hétköznap, vagy inkább szombaton szeretnék a küldöttgyűléseket megtartani.
Az elnökségi ülés nyilvános.
Elfogadta a parlament a médiatörvényt, ami gyökeresen átírja a közmédia működését
Kedden a parlament 145 igen szavazattal, 39 nem ellenében elfogadta a Tisza Párt a médiatörvényt módosító törvénycsomagját, aminek célja, hogy...
TovábbDetails






