Új kommunikációs teret nyitottunk, csak MÚOSZ tagok számára. Egy zárt csoportot hoztunk létre a Facebookon, MÚOSZ Fórum néven. Itt lehet beszélgetni, vitatkozni szakmai kérdésekről, a MÚOSZ-ról. S mivel a csoport zárt, az ott leírtak köztünk maradnak, azaz csak engedélyünkkel vihetők ki az infók a teljes nyilvánosságba. Reméljük, sokan regisztráltok, s részt vesztek a gyors, közvetlen eszmecserében.
Elfogadta a parlament a médiatörvényt, ami gyökeresen átírja a közmédia működését
Kedden a parlament 145 igen szavazattal, 39 nem ellenében elfogadta a Tisza Párt a médiatörvényt módosító törvénycsomagját, aminek célja, hogy...
TovábbDetails






