Hosszan tartó betegség után életének 89. évében elhunyt Szathmári Gábor aranytollas újságíró. Tizenöt éven át volt a Népszava főszerkesztőhelyettese. Dolgozott az Esti Budapest, az Esti Hírlap, a Kiáltás szerkesztőségében, a közrádióban és sajtótitkárként a Szakszervezetek Együttműködési Fórumánál (SZEF).
Mimagyarok – Vácott mutatkozik be a MÚOSZ karikatúra-kiállítása
A Tragor Ignác Múzeum és a Magyar Újságírók Országos Szövetsége Karikaturista Szakosztálya szeretettel meghívja Önt a Mimagyarok című karikatúra-kiállítás megnyitójára....
TovábbDetails






