Kuncze Gábor volt országgyűlési képviselő, korábbi belügyminiszter, a Szabad Demokraták Szövetségének egykori elnöke lesz az Aranytollas Újságírók Társaságának a vendége 2018. január 18-án, csütörtökön 11 órától a Sajtóház (Budapest VI., Vörösmarty u. 47/A) Rát-Táncsics termében. A beszélgetés házigazdája: Kulcsár István.
Elfogadta a parlament a médiatörvényt, ami gyökeresen átírja a közmédia működését
Kedden a parlament 145 igen szavazattal, 39 nem ellenében elfogadta a Tisza Párt a médiatörvényt módosító törvénycsomagját, aminek célja, hogy...
TovábbDetails






