A közösségi médiáról szóló híreknek egyik állandó témája, hogy az információs buborékokba zárja a felhasználóit, amelyekbe kizárólag az adott felhasználónak kedves hírek és álláspontok jutnak el. Biztos, hogy a közösségi média hozta létre ezeket a buborékokat? Mit tehetünk ellenük? A Mérték például applikációt fejleszt. Polyák Gábor elemző írása ide kattintva olvasható.
Polyák Gábor a tervezett új médiatörvényről és arról, hogy lassan a világ első, nyomtatott napilap nélküli országa leszünk
Polyák Gábor jogász és médiakutató, az ELTE Média és Kommunikáció Tanszékének docense, a Mérték Médiaelemző Műhely vezetője adott hosszú interjút...
TovábbDetails






