Ha azt mondom, háború van most a nagy világban, azzal nem mondtam semmit: háború van már régóta, égen és földön, kívül és belül, informatikai vagy inkább információs háború, aminek az a tétje, hogy valódiak legyenek-e a terjedő hírek vagy sem. Már rég nem csak a sajtó ügye ez, legfeljebb annyiban, hogy egyes sajtótermékek előszeretettel hazudoznak – ez már nagyjából mindenki ügye-baja…
Polyák Gábor a tervezett új médiatörvényről és arról, hogy lassan a világ első, nyomtatott napilap nélküli országa leszünk
Polyák Gábor jogász és médiakutató, az ELTE Média és Kommunikáció Tanszékének docense, a Mérték Médiaelemző Műhely vezetője adott hosszú interjút...
TovábbDetails






