
A Bibó István Közéleti Társaság és a MÚOSZ Kül- és Biztonságpolitikai Szakosztálya 2016. május 28-án, szombaton 10 órakor nyilvános konferenciát rendez a Sajtóházban (1064 Budapest, Vörösmarty u. 47/A) „A migrációs válság okai és hatása az Európai Unió jövőjére” címmel.
Előadók:
– Kende Péter közíró, az MTA külső tagja,
– Andor László korábbi EU-biztos,
– Hann Endre, a Medián Közvélemény- és Piackutató Intézet ügyvezető igazgatója,
– Hajdú András nagykövet, a Külügyminisztérium volt közigazgatási államtitkára, külpolitikai szakértő.
Levezető elnök: Kuncze Gábor
Részvételi szándékát, valamint az Önnel együtt érkezők számát, kérjük jelezze a [email protected] címen.
A belépés ingyenes, de kérjük, hogy a terem bejáratánál felállított perselyben ki-ki helyezze el a rendezvény költségeihez való önkéntes hozzájárulását.
Polyák Gábor a tervezett új médiatörvényről és arról, hogy lassan a világ első, nyomtatott napilap nélküli országa leszünk
Polyák Gábor jogász és médiakutató, az ELTE Média és Kommunikáció Tanszékének docense, a Mérték Médiaelemző Műhely vezetője adott hosszú interjút...
TovábbDetails






