Süllyedünk – minőségben, a közéleti tartalomkínálatban, az újságírói etikához való ragaszkodásban és persze mindezzel együtt a bevételtermelésben. Helyzetkép a magyar médiapiacról és főként az online médiáról, amiből egyetlen következtetés adódik: ha minőségi közéleti sajtót akarunk, azért fizetnünk kell. Nem várhatjuk bűnbánó oligarcháktól vagy kétes szándékú üzletemberektől, hogy megmentsék a magyar nyilvánosságot. Az a kérdés, van-e egyáltalán igényünk annál többre, amit ma az online sajtó nyújtani képes.
Újra olvashatóak Magyarországról az Orbán-kormány által korábban betiltott ukrán lapok
Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter pénteken írt Facebook-posztjában bejelentette: a Külügyminisztériummal közösen feloldották a korábban blokkolt ukrán...
TovábbDetails






