Süllyedünk – minőségben, a közéleti tartalomkínálatban, az újságírói etikához való ragaszkodásban és persze mindezzel együtt a bevételtermelésben. Helyzetkép a magyar médiapiacról és főként az online médiáról, amiből egyetlen következtetés adódik: ha minőségi közéleti sajtót akarunk, azért fizetnünk kell. Nem várhatjuk bűnbánó oligarcháktól vagy kétes szándékú üzletemberektől, hogy megmentsék a magyar nyilvánosságot. Az a kérdés, van-e egyáltalán igényünk annál többre, amit ma az online sajtó nyújtani képes.
Polyák Gábor a tervezett új médiatörvényről és arról, hogy lassan a világ első, nyomtatott napilap nélküli országa leszünk
Polyák Gábor jogász és médiakutató, az ELTE Média és Kommunikáció Tanszékének docense, a Mérték Médiaelemző Műhely vezetője adott hosszú interjút...
TovábbDetails






