Süllyedünk – minőségben, a közéleti tartalomkínálatban, az újságírói etikához való ragaszkodásban és persze mindezzel együtt a bevételtermelésben. Helyzetkép a magyar médiapiacról és főként az online médiáról, amiből egyetlen következtetés adódik: ha minőségi közéleti sajtót akarunk, azért fizetnünk kell. Nem várhatjuk bűnbánó oligarcháktól vagy kétes szándékú üzletemberektől, hogy megmentsék a magyar nyilvánosságot. Az a kérdés, van-e egyáltalán igényünk annál többre, amit ma az online sajtó nyújtani képes.
A Budatétényi Rózsakertben jártunk
Ma már kevesen tudják, hogy 1950-ben budatétényi központtal alakult meg az egykori Kertészeti Kutatóintézet. Az intézet alapításakor kiemelt kutatási témaként...
TovábbDetails






