Küldötti mandátumot szereztek:

Ez a cikk 8 hónap frissült utoljára. A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
3705 Acsay Judit juditacsay@gmail.com
5358 András Emil
90 Árpási Zoltán dr. gyulaiarpasi@gmail.com
279 Bánkuti András
26086 Bellai László laszlo.bellai@gmail.com
5217 Bódi Ágnes bodinform@gmail.com
29392 Bokor Pál
26079 Csákvári Géza
22899 Doros Judit
4347 Dürr János janos.durr@gmail.com
285 Elek Lenke dr. drelek@hotmail.com
23 Eötvös Pál dr.
974 Frank Iván
6505 Gara Péter (elhunyt)
26296 Gönczi Mária Éva gonczi.maria.eva@gmail.com
1824 Hajba Ferenc ferenc.hajba@gmail.com
4675 Hajós Anna Mária dr. dr.hajos@t-online.hu
26274 Halász Géza dr. halaszgezu@gmail.com
22207 Hanti Vilmos vilmos@hanti.hu
30576 Hargitai Miklós Zoltán hargitaim@gmail.com
22053 Horváth László
24630 Juhász István juhasz.istvan@enternet.hu
5681 Kékesi Zsolt
3708 Keleti Éva keletie@dualvideo.axelero.net
1233 Kiss Péter kissgp@t-online.hu
25206 Kiss Róbert Richard dr.
22656 Kleer László
6824 Kósa Judit dr. nkosajudit@gmail.com
29799 Kovácsné Danó Anna danoanna@gmail.com
2421 Léderer Pál
5098 Lengyel László mlengyellaszlo@gmail.com
27358 Móricz-Sabján Simon
555 Móza Katalin mozakati@gmail.com
29222 Nagy Erzsébet
30450 Nagy Gábor Miklós
324 Palugyai István
916 Somfai Péter somfaip@t-online.hu
3425 Szabady Csaba dr. szabady.csaba@gmail.com
1994 Szántó István
4302 Szegő Anna
3615 Szigethy Emma Dr.
2015 Vadas Zsuzsa m.vadaszsuzsa@gmail.com
30203 Vicsek Ferenc vicsek@chello.hu
63 Vince Mátyás mvince@t-online.hu

 

A szerzőről

Önnek ajánljuk