Vágó, operatőr

Munkatársat keresünk, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

    • Előadások és interjúk felvétele külső helyszínen és zöld szobás stúdióban
    • Felvett anyagok utómunkában történő feldolgozása (vágás, lyukasztás, feliratozás, animációk készítése stb.)
    • Eszközpark (kamerák, állványok, lámpák, mikrofonok, kábelek stb.) karbantartása, használhatóságának folyamatos biztosítása, kisebb javítások elvégzése
    • Eszközbeszerzéseknél szakmai szempontok szerinti javaslattétel
    • Vezeték nélküli és vezetékes mikrofonok és hangpult, hangosítás beállítása, kezelése felvételeknél és élő adások során

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Edius vagy Adobe Premiere vágóprogramok készségszintű ismerete
    • Adobe Photoshop legalább alapszintű ismerete
    • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és feladatmegoldó képesség, “Can do!” attitűd
    • Önállóság, felelősségvállalás saját területén elvégzett munkáért
    • B kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetői tudás
    • Angol szóbeli nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Adobe After Effects ismerete
    • Sound Forge / Adobe Soundbooth vagy egyéb hangszerkesztő program ismerete
    • DaVinci Resolve program ismerete

Jelentkezés: https://hrm.promenade.hu/symfony/web/index.php/recruitmentApply/applyVacancy/id/6

A szerzőről

Önnek ajánljuk