Lapmenedzser – Magyarország piacvezető orvosi szaklap kiadója és orvosi kommunikációs vállalata

Magyarország piacvezető orvosi szaklap kiadója és orvosi kommunikációs vállalata új
kollégákat keres az alábbi pozícióba:

LAPMENEDZSER

Feladatok:
– Orvos szakmai lapok tartalmának és szerkezetének összeállítása a szakmai szerkesztő
támogatásával
– Lapokhoz tartozó on-line felületek tartalmának és megjelenésének menedzselése
– Hirdetési felületek értékesítése, új hirdető Partnerek felkeresése
– Keret- és egyedi szerződések megkötése és menedzselése
– A lapok nyomdába kerüléséig felügyeli a lapszámok előállítását, folyamatosan koordinálja és
segíti a Megrendelők megjelenéseit, kapcsolatot tart velük és a külső szerkesztőkkel,
lektorokkal
– Szakmai asszisztens munkájának koordinálása és ellenőrzése

Elvárások:
– Felsőfokú végzettség
– Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
– Kiváló kommunikációs és íráskészség, választékos szóhasználat
– Jó tárgyalóképesség
– Kiváló szervező készség, projektmenedzsment
– Átlagon felüli problémamegoldó képesség
– Önálló munkavégzés
– Precizitás és igényesség
– B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Előnyt jelent:
– Lapkiadónál végzett hasonló munkakör
– Értékesítési, hirdetésszervezési tapasztalat
– Orvosi kommunikációban szerzett tapasztalat
– Egyéb kommunikációs cégnél szerzett tapasztalat
– Nagy tárgyalási rutin
– IT ismeretek
– Harmadik nyelv ismerete

Amit kínál a cég:
– Stabil hátterű vállalat, szakmai fejlődés
– Kiemelkedő minőségű, szakmai központú termékek és szolgáltatások
– Alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el
a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.

Fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet a jager.istvan@promenade.hu címre
várjuk. Jelige: Lapmenedzser

A szerzőről

Önnek ajánljuk

Ezt olvasta már?

Vendégünk volt Balogh Sándor, az Afrika Társaság elnöke

Afrika több figyelmet érdemel A MÚOSZ Kül- és Biztonságpolitikai Szakosztálya kezdeményezésére Balogh Sándor, a Magyar Afrika Társaság (AHU) elnöke előadást...